Composite Calendar

September 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
26
Shoreline
vs Spokane
Final
0 - 2

Olympic
vs Yakima Valley
Final
2 - 0

Big Bend
vs Treasure Valley
Final
0 - 2

Walla Walla
vs Whatcom
Final
2 - 0

Bellevue
vs North Idaho
Final
2 - 1

Columbia Basin
vs Edmonds
Final
0 - 2

Skagit Valley
vs Wenatchee Valley
Final
1 - 2

Everett
vs Blue Mountain
Final
0 - 2

Lane
at S. Puget Sound
Final
2 - 0

Mt. Hood
vs Lower Columbia
Final
0 - 2

SW Oregon
vs Green River
Final
2 - 0

Pierce
vs Linn-Benton
Final
2 - 1

Tacoma
vs Umpqua
Final
2 - 0

Centralia
vs Clark
Final
0 - 2

Highline
vs Chemeketa
Final
2 - 0

Grays Harbor
vs Clackamas
Final
2 - 0

Spokane
at Everett
Final
6 - 0

Lane
vs Olympic
Final
0 - 2

SW Oregon
vs Everett
Final
2 - 0

Mt. Hood
vs Whatcom
Final
2 - 0

Umpqua
vs Big Bend
Final
2 - 1

Bellevue
vs Linn-Benton
Final
1 - 2

Edmonds
vs Chemeketa
Final
2 - 0

Shoreline
vs Clark
Final
1 - 2

Skagit Valley
vs Clackamas
Final
1 - 2

Grays Harbor
vs Yakima Valley
Final
2 - 0

Lower Columbia
vs Spokane
Final
0 - 2

Green River
vs Treasure Valley
Final
0 - 2

Walla Walla
vs Centralia
Final
2 - 0

Columbia Basin
vs Pierce
Final
0 - 2

Blue Mountain
vs Tacoma
Final
2 - 1

Wenatchee Valley
vs S. Puget Sound
Final
2 - 0

North Idaho
vs Highline
Final
0 - 2

Centralia
at Multnomah
Final
0 - 2

Spokane
at Everett
Final
2 - 6
27
Edmonds
at Clackamas
Final
3 - 0

Tacoma
vs Rogue
Final
1 - 2

Tacoma
at Lane
Final
3 - 0
28
Tacoma
at Chemeketa
Final
8 - 0

Tacoma
at Chemeketa
Final
2 - 0

Centralia
at North West Christian College
Final
1 - 1

Shoreline
at Pierce
Final
0 - 4

Linn-Benton
at Lower Columbia
Final
3 - 0

Wenatchee Valley
at Whatcom
Final
0 - 5

Lane
at New Hope Christian College
Final
3 - 0

Grays Harbor
at Bellevue
Final
1 - 3
29
Green River
at Skagit Valley
Final
1 - 7

Everett
at Bellevue
Final
0 - 3

Shoreline
at Portland
Final
0 - 3

Walla Walla
at Bellevue
Final
0 - 3

Linn-Benton
vs Edmonds
Final
1 - 3

Everett
at Bellevue
Final
5 - 0

Skagit Valley
at S. Puget Sound
Final
3 - 1

Edmonds
at Lane
Final
0 - 4

Linn-Benton
at Bellevue
Final
2 - 3

Walla Walla
vs Edmonds
Final
3 - 0

Lane
at College of the Siskiyous
Final
3 - 1

Walla Walla University
at Blue Mountain
Final
0 - 3

Pierce
at Clark
Final
3 - 0

Green River
at Everett
Final
0 - 3

Tacoma
at Olympic
Final
3 - 2

Thompson River University
at Whatcom
Final
1 - 0
30
Walla Walla
vs Evergreen State College
Final
0 - 0

Edmonds
at Chemeketa
Final
1 - 4

Highline
at Spokane
Final
4 - 0

Walla Walla
at Clark
Final
3 - 1

Centralia
vs Walla Walla
Final
0 - 4

Tacoma
at Shoreline
Final
6 - 0

Chemeketa
at Lower Columbia
Final
0 - 3

Lane
at Butte College
Final
2 - 3

Walla Walla
at Mt. Hood
Final
3 - 0

Columbia Basin
at Edmonds
Final
0 - 3
31
Clackamas
vs Grays Harbor
Final
2 - 0

Shoreline
vs Centralia
Final
2 - 1

Walla Walla
at Pierce
Final
2 - 0

Cerritos College
vs Highline
Final
4 - 0

Lower Columbia
at Lane
Final
0 - 1

Yakima Valley
vs Highline
Final
0 - 2

Shoreline
vs Grays Harbor
Final
2 - 1

Lane
vs Columbia College
Final
3 - 0

Clackamas
vs Centralia
Final
1 - 2

Skagit Valley
vs Mt. Hood
Final
1 - 2

Walla Walla
at Pierce
Final
1 - 2

Yakima Valley
vs Skagit Valley
Final
1 - 2

Mt. Hood
vs Highline
Final
0 - 2

Lane
vs College of Marin
Final
3 - 0

S. Puget Sound
vs Everett
Final
2 - 1

Grays Harbor
vs Whatcom
Final
2 - 1

Whatcom
vs S. Puget Sound
Final
1 - 2

Grays Harbor
at Everett
Final
2 - 1

Pierce
at Olympic
Final
3 - 0
1
North Idaho
at Tacoma
Final
2 - 2

Shoreline
vs Clackamas
Final
0 - 2

Centralia
vs Grays Harbor
Final
1 - 2

S. Puget Sound
at Portland
Final
3 - 4

Yakima Valley
vs Mt. Hood
Final
2 - 0

Highline
vs Skagit Valley
Final
2 - 0

Spokane
at Peninsula
Final
0 - 2

Clackamas
at Shoreline
Final
0 - 0

Treasure Valley
at Lane
Final
0 - 7

Everett
at SW Oregon
Final
1 - 2

Centralia
vs Skagit Valley
Final
3 - 0

Shoreline
vs Highline
Final
0 - 3

North Idaho
at Tacoma
Final
0 - 4

Olympic
at Green River
Final
3 - 0

Whatcom
vs S. Puget Sound
Final
3 - 0

Grays Harbor
vs Centralia
Final
3 - 2

Clackamas
vs Yakima Valley
Final
3 - 1

Everett
at SW Oregon
Final
1 - 1

Treasure Valley
at Lane
Final
0 - 1

Olympic
vs S. Puget Sound
Final
3 - 0

Whatcom
vs Green River
Final
3 - 0

Grays Harbor
vs Mt. Hood
Final
3 - 0

Clackamas
vs Highline
Final
0 - 3
2
North Idaho
at Peninsula
Final
1 - 2

Everett
at Portland
Final
3 - 3

Treasure Valley
at Lower Columbia
Final
1 - 5

Cerritos College
at Spokane
Final
4 - 0

North Idaho
at Peninsula
Final
0 - 1

Treasure Valley
at Chemeketa
Final
0 - 4

Everett
at Portland
Final
3 - 1
3
Chemeketa
at Yakima Valley
Final
1 - 9

University of British Columbia - Vancouver
at Whatcom
Final
0 - 0

S. Puget Sound
at Linn-Benton
Final
0 - 3
4
Chemeketa
at Blue Mountain
Final - OT
5 - 4

Shoreline
at Green River
Final
1 - 4

Bellevue
at Lower Columbia
Final
1 - 3

Shoreline
at Pierce
Final
1 - 3

Skagit Valley
vs Tacoma
Final
0 - 3

Tacoma
at Clark
Final
3 - 2

Tacoma
vs Shoreline
Final
2 - 3

Skagit Valley
at Pierce
Final
0 - 3

Clackamas
at Lower Columbia
Final
0 - 3

SW Oregon
at Feather River
Final
0 - 3

Bellevue
at Clark
Final
2 - 3
5
Yakima Valley
at Walla Walla
Final
4 - 3

Lane
at Centralia
Final
9 - 0

S. Puget Sound
at Clackamas
Final
0 - 3

Edmonds
at Portland
Final
5 - 0

Wenatchee Valley
at Columbia Basin
Final
1 - 3

SW Oregon
vs College of the Siskiyous
Final
3 - 1

Evergreen State College
at Whatcom
Final
1 - 3

SW Oregon
at Shasta
Final
3 - 1

Shoreline
at Highline
Final
1 - 3

Wenatchee Valley
at Columbia Basin
Final
2 - 5

Walla Walla
at Treasure Valley
Final
3 - 0

Wenatchee Valley
at Yakima Valley
Final
1 - 3

Columbia Basin
at Big Bend
Final
0 - 3

Pacific University JV
at Lane
Final
3 - 2

Black Hills FC
at S. Puget Sound
Final
0 - 1
6
Linn-Benton
at Big Bend
Final
3 - 0

Grays Harbor
at Spokane
Final
0 - 3
7
Chemeketa
at Big Bend
Final
3 - 1

Yakima Valley
vs Walla Walla
Final
0 - 3

Columbia Basin
at Spokane
Final
0 - 3

Highline
at Linn-Benton
Final
3 - 1

Wenatchee Valley
at Chemeketa
Final
1 - 3

Blue Mountain
vs North Idaho
Final
1 - 3

SW Oregon
vs Salt Lake Community College
Final
0 - 3

Grays Harbor
vs Edmonds
Final
0 - 3

Bellevue
vs Big Bend
Final
3 - 0

Olympic
at Clark
Final
3 - 2

Casper College
vs Treasure Valley
Final
3 - 0

Blue Mountain
at Linn-Benton
Final
0 - 3

Grays Harbor
at Walla Walla
Final
1 - 3

Olympic
at Spokane
Final
0 - 3

Salt Lake Community College
vs Treasure Valley
Final
3 - 0

Treasure Valley
at North Idaho
Final
1 - 4

Blue Mountain
at Spokane
Final
0 - 7

Bellevue
at Pierce
Final
2 - 1

Highline
vs North Idaho
Final
0 - 3

Yakima Valley
vs Edmonds
Final
0 - 3

SW Oregon
vs Snow College
Final
0 - 3

Wenatchee Valley
at Bellevue
Final
0 - 3

Columbia Basin
at Clark
Final
0 - 3

Treasure Valley
at North Idaho
Final
1 - 1

Blue Mountain
at Spokane
Final
0 - 2

Yakima Valley
vs Grays Harbor
Final
0 - 3

Wenatchee Valley
vs Big Bend
Final
2 - 3

Blue Mountain
vs Highline
Final
3 - 0

Columbia Basin
at Olympic
Final
0 - 3

Bellevue
at Pierce
Final
2 - 7

Umpqua
at Centralia
Final
0 - 3

Mt. Hood
at S. Puget Sound
Final
3 - 2

New Hope
vs West Coast Baptist
Final
3 - 0

Linn-Benton
vs North Idaho
Final
1 - 3

University of Fraser Valley
at Everett
Final
3 - 0

Edmonds
vs Walla Walla
Final
3 - 1

Western Washington University Club
at Whatcom
Final
0 - 3

Bellevue
at Chemeketa
Final
3 - 0

Spokane
at Clark
Final
3 - 0
8
Blue Mountain
at Grays Harbor
Final
3 - 1

Bellevue
at Spokane
Final
0 - 3

Olympic
at Chemeketa
Final
3 - 1

Columbia Basin
at Wenatchee Valley
Final
0 - 3

Big Bend
at Clark
Final
0 - 3

Snow College
vs Treasure Valley
Final
3 - 0

North Idaho
at Edmonds
Final
3 - 1

Walla Walla
at Linn-Benton
Final
3 - 1

Yakima Valley
at Highline
Final
0 - 3

New Hope
vs Simpson
Final
0 - 3

Highline
at Lower Columbia
Final
6 - 1

SW Oregon
at Southern Idaho
Final
0 - 3

Shoreline
at Peninsula
Final
0 - 8

Wenatchee Valley
at Walla Walla
Final
1 - 2

Rogue
at Lane
Final
0 - 2

Edmonds
at Everett
Final
7 - 2

Clark
at Chemeketa
Final
7 - 0

Treasure Valley
at Spokane
Final
0 - 4

Blue Mountain
at North Idaho
Final
1 - 10

Yakima Valley
at Columbia Basin
Final
1 - 1

Whatcom
at Skagit Valley
Final
4 - 1

SW Oregon
at Portland
Final
1 - 2

Bellevue
at Edmonds
Final
3 - 2

Columbia Basin
at Yakima Valley
Final
0 - 3

Big Bend
at Grays Harbor
Final
1 - 3

Linn-Benton
at Chemeketa
Final
3 - 1

Umpqua
vs Lower Columbia
Final
0 - 3

northwest college
vs SW Oregon
Final
3 - 1

Umpqua
at Pierce
Final
0 - 3

Treasure Valley
vs Southern Idaho
Final
0 - 3

North Idaho
at Spokane
Final
1 - 3

Highline
at Wenatchee Valley
Final
3 - 0

Walla Walla
at Olympic
Final
3 - 0

Blue Mountain
at Clark
Final
3 - 0

Shoreline
at Peninsula
Final
1 - 4

Clark
at Chemeketa
Final
2 - 3

Edmonds
at Everett
Final
0 - 5

Treasure Valley
at Spokane
Final
0 - 3

Blue Mountain
at North Idaho
Final
0 - 2

Whatcom
at Skagit Valley
Final
3 - 2

Wenatchee Valley
at Walla Walla
Final
2 - 3

SW Oregon
vs Portland
Final
2 - 2

Rogue
at Lane
Final
1 - 3

S. Puget Sound
at Highline
Final
1 - 6

University of Fraser Valley
at Everett
Final
3 - 0

Tacoma
at Centralia
Final
6 - 0
9
Edmonds
at Columbia Basin
Final
3 - 0
10
Clackamas
at Grays Harbor
Final
0 - 3

College of the Redwoods
at Lane
Final
0 - 3
11
Clark
at Olympic
Final
3 - 1

College of the Redwood
at Linn-Benton
Final
0 - 3

Lower Columbia
vs Clark
Final
3 - 2

Wenatchee Valley
at Treasure Valley
Final
2 - 3

Everett
at Highline
Final
0 - 3

Edmonds
vs Pierce
Final
0 - 3

Walla Walla
at North Idaho
Final
1 - 3

Lane
at Pacific University JV
Final
3 - 1

Lower Columbia
at Olympic
Final
3 - 1

Everett
vs Pierce
Final
0 - 3

Edmonds
at Highline
Final
3 - 0
12
Walla Walla
at Treasure Valley
Final
5 - 0

Pierce
at Clackamas
Final
3 - 1

Grays Harbor
at Green River
Final
0 - 8

Highline
at Bellevue
Final
2 - 2

Portland
at Clackamas
Final
1 - 0

Walla Walla
at Treasure Valley
Final
5 - 0

Peninsula
at Everett
Final
12 - 0

Lane
at Clark
Final
0 - 3

SW Oregon
at Rogue
Final
1 - 1

Blue Mountain
at Columbia Basin
Final
1 - 3

Skagit Valley
at Shoreline
Final
5 - 0

Whatcom
at Edmonds
Final
1 - 2

Spokane
at Wenatchee Valley
Final
2 - 1

Lower Columbia
at Tacoma
Final
1 - 3

Peninsula
at Everett
Final
1 - 2

Highline
at Bellevue
Final
4 - 0

North Idaho
at Yakima Valley
Final
1 - 3

New Hope Christian College
at Clackamas
Final
1 - 3

Skagit Valley
at Shoreline
Final
2 - 0

Blue Mountain
at Columbia Basin
Final
0 - 3

Whatcom
at Edmonds
Final
1 - 1

Spokane
at Wenatchee Valley
Final
0 - 2

S. Puget Sound
at Tacoma
Final
0 - 2

Blue Mountain
at Yakima Valley
Final
3 - 0

Pierce
at Linn-Benton
Final
2 - 3

Spokane
at Big Bend
Final
3 - 0

Pierce
at Centralia
Final
2 - 1
13
North Idaho
at Bellevue
Final
3 - 0
14
Walla Walla
vs Shoreline
Final
2 - 0

Linn-Benton
vs Yakima Valley
Final
2 - 0

Wenatchee Valley
at Bellevue
Final
0 - 2

Chemeketa
vs Grays Harbor
Final
2 - 1

Lane
vs Highline
Final
0 - 2

Centralia
vs Blue Mountain
Final
0 - 2

S. Puget Sound
vs Clackamas
Final
0 - 2

Whatcom
vs Spokane
Final
0 - 2

Walla Walla
vs Lane
Final
2 - 0

Linn-Benton
vs Blue Mountain
Final
2 - 1

Chemeketa
at Clackamas
Final
1 - 2

Whatcom
vs Chemeketa
Final
2 - 1

SW Oregon
vs Skagit Valley
Final
2 - 1

North Idaho
vs Pierce
Final
0 - 2

S. Puget Sound
at Bellevue
Final
0 - 2

Shoreline
vs Highline
Final
1 - 2

Centralia
vs Yakima Valley
Final
0 - 2

Big Bend
vs Lower Columbia
Final
0 - 2

Umpqua
vs Olympic
Final
2 - 1

Grays Harbor
vs Spokane
Final
0 - 2

Wenatchee Valley
vs Clackamas
Final
1 - 2

Shoreline
vs Lane
Final
1 - 2

Yakima Valley
vs Blue Mountain
Final
0 - 2

Big Bend
vs Skagit Valley
Final
2 - 1

Umpqua
vs Pierce
Final
0 - 2

S. Puget Sound
at Wenatchee Valley
Final
0 - 2

Whatcom
vs Grays Harbor
Final
0 - 2

SW Oregon
vs Lower Columbia
Final
0 - 2

North Idaho
vs Olympic
Final
2 - 0

Highline
vs Walla Walla
Final
0 - 2

Linn-Benton
vs Centralia
Final
1 - 2

Big Bend
vs SW Oregon
Final
1 - 2

Umpqua
vs North Idaho
Final
0 - 2

Chemeketa
vs Spokane
Final
0 - 2

Clackamas
vs Bellevue
Final
0 - 2

Skagit Valley
vs Lower Columbia
Final
0 - 2

Pierce
vs Olympic
Final
2 - 0
15
Bellevue
vs Whatcom
Final
2 - 0

Umpqua
vs SW Oregon
Final
2 - 3

Big Bend
vs North Idaho
Final
2 - 3

Lane
vs Blue Mountain
Final
1 - 3

Yakima Valley
vs Highline
Final
1 - 3

Wenatchee Valley
vs Grays Harbor
Final
0 - 2

Olympic
at Lower Columbia
Final
2 - 3

Clark
vs Tacoma
Final
3 - 2

Mt. Hood
vs Green River
Final
3 - 0

Skagit Valley
vs Pierce
Final
0 - 3

Shoreline
vs Linn-Benton
Final
0 - 3

Clackamas
vs Chemeketa
Final
2 - 0

S. Puget Sound
vs Spokane
Final
0 - 2

Walla Walla
vs Centralia
Final
3 - 1

Columbia Basin
at Treasure Valley
Final
0 - 0

Wenatchee Valley
vs S. Puget Sound
Final
2 - 0

Whatcom
vs Chemeketa
Final
1 - 2

Lower Columbia
at Grays Harbor
Final
5 - 0

Lane
at SW Oregon
Final
3 - 1

Everett
at Whatcom
Final
1 - 2

Blue Mountain
at Walla Walla
Final
1 - 7

Skagit Valley
at Peninsula
Final
0 - 3

Shoreline
at Edmonds
Final
0 - 7

Wenatchee Valley
at North Idaho
Final
0 - 7

Highline
at Pierce
Final
3 - 0

Columbia Basin
vs Everett
Final
3 - 0

Treasure Valley
vs Edmonds
Final
0 - 3

Grays Harbor
at Bellevue
Final
0 - 2

Big Bend
vs Umpqua
Final
0 - 2

Clackamas
vs Spokane
Final
0 - 2

Yakima Valley
vs Shoreline
Final
2 - 3

Lane
vs Centralia
Final
3 - 1

Skagit Valley
vs Olympic
Final
2 - 1

Portland
at Clark
Final
2 - 1

Chemeketa
at Rogue
Final
3 - 1

Bellevue
at Tacoma
Final
0 - 8

Wenatchee Valley
vs Clackamas
Final
2 - 1

Chemeketa
vs Grays Harbor
Final
1 - 2

Columbia Basin
at Treasure Valley
Final
1 - 1

Mt. Hood
vs Everett
Final
3 - 1

Clark
vs Treasure Valley
Final
2 - 3

Blue Mountain
vs Walla Walla
Final
3 - 0

Highline
vs Linn-Benton
Final
3 - 1

North Idaho
at Lower Columbia
Final
3 - 1

SW Oregon
vs Pierce
Final
0 - 3

Bellevue
vs Spokane
Final
0 - 2

Wenatchee Valley
vs Grays Harbor
Final
2 - 1

Bellevue
at Tacoma
Final
2 - 0

Everett
at Whatcom
Final
0 - 2

Blue Mountain
at Walla Walla
Final
1 - 2

Skagit Valley
at Peninsula
Final
0 - 2

Shoreline
at Edmonds
Final
1 - 2

Wenatchee Valley
at North Idaho
Final
3 - 0

Highline
at Pierce
Final
3 - 0

Lane
at SW Oregon
Final
1 - 2

Wenatchee Valley
at Bellevue
Final
0 - 2

Green River
vs Columbia Basin
Final
0 - 3

Tacoma
vs Edmonds
Final
0 - 3

Skagit Valley
vs Lower Columbia
Final
0 - 2

SW Oregon
vs Umpqua
Final
0 - 2

Spokane
at Bellevue
Final
2 - 1

Shoreline
at Walla Walla
Final
1 - 2

Linn-Benton
vs Lane
Final
2 - 0

Yakima Valley
at Spokane
Final
0 - 1

North Idaho
vs Pierce
Final
3 - 0

Umpqua
at Lower Columbia
Final
0 - 2

Walla Walla
vs Linn-Benton
Final
2 - 1

Blue Mountain
vs Highline
Final
3 - 1

Green River
at Centralia
Final
5 - 0
16
Mt. Hood
vs Columbia Basin
Final
3 - 1

Clark
vs Edmonds
Final
1 - 3

Green River
vs Everett
Final
1 - 3

Treasure Valley
vs Tacoma
Final
1 - 3

Clark
vs Portland
Final
4 - 0

Tacoma
vs Mt. Hood
Final
3 - 1

Columbia Basin
vs Edmonds
Final
0 - 3

Green River
vs Clark
Final
0 - 3

Treasure Valley
vs Everett
Final
3 - 1

Tacoma
vs Edmonds
Final
0 - 3

Treasure Valley
vs Clark
Final
1 - 3
17
18
Chemeketa
at Team 2
0-2,5-10,0-0
0 - 2

New Hope
vs Umpqua
Final
2 - 3
19
Pierce
at Green River
Final
0 - 0

Grays Harbor
at Bellevue
Final
0 - 13

Tacoma
at Highline
Final
0 - 2

Portland
at Chemeketa
Final
3 - 1

Shoreline
at Everett
Final
0 - 3

Clackamas
at Lane
Final
0 - 1

Rogue
at Clark
Final
0 - 2

Peninsula
at Whatcom
Final
5 - 1

North Idaho
at Walla Walla
Final
4 - 0

Spokane
at Columbia Basin
Final
4 - 2

Edmonds
at Skagit Valley
Final
5 - 2

Tacoma
at Highline
Final
2 - 1

Shoreline
at Everett
Final
1 - 2

Portland
at Lane
Final
3 - 0

Pierce
at S. Puget Sound
Final
2 - 2

Rogue
at Clark
Final
0 - 2

SW Oregon
at Chemeketa
Final
0 - 1

Peninsula
at Whatcom
Final
0 - 0

Edmonds
at Skagit Valley
Final
3 - 1

Spokane
at Columbia Basin
Final
2 - 1

North Idaho
at Walla Walla
Final
0 - 2

Tacoma
vs Tacoma
31-31
0 - 0

Big Bend
at Yakima Valley
Final
3 - 1

Treasure Valley
at Blue Mountain
Final
1 - 3

Columbia Basin
at Spokane
Final
0 - 3

North Idaho
at Wenatchee Valley
Final
3 - 0

Chemeketa
at Linn-Benton
Final
1 - 3

Clackamas
at Lane
Final
1 - 3

Lower Columbia
at Centralia
Final
5 - 1

Olympic
at Everett
Final
3 - 0

Bellevue
at Whatcom
Final
3 - 0

Skagit Valley
at Shoreline
Final
0 - 3
20
Treasure Valley
at Big Bend
Final
3 - 1
21
Treasure Valley
at Yakima Valley
Final
0 - 8

Blue Mountain
at Wenatchee Valley
Final
2 - 4

Blue Mountain
at Wenatchee Valley
Final
1 - 5

Blue Mountain
at North Idaho
Final
3 - 2

Wenatchee Valley
at Walla Walla
26-24,10-21,15-24,12-25
1 - 2

Lane
at Chemeketa
Final
2 - 3

Umpqua
at Clark
Final
1 - 3

SW Oregon
at Mt. Hood
Final
1 - 3

Linn-Benton
at Clackamas
Final
3 - 1

Whatcom
at Everett
Final
3 - 1

Skagit Valley
at Bellevue
Final
2 - 3

Grays Harbor
at S. Puget Sound
Final
3 - 0

Lower Columbia
at Centralia
Final
3 - 1

Pierce
at Tacoma
Final
3 - 0

Shoreline
at Edmonds
Final
0 - 3

Highline
at Green River
Final
3 - 0
22
Green River
at Highline
Final
0 - 7

Lane
at Chemeketa
Final
8 - 0

Bellevue
at Lower Columbia
Final
7 - 1

Treasure Valley
at Wenatchee Valley
Final
0 - 2

Columbia Basin
at North Idaho
Final
0 - 0

Edmonds
at Peninsula
Final
1 - 1

Whatcom
at Shoreline
Final
10 - 1

Tacoma
at Pierce
Final
5 - 0

Clark
at SW Oregon
Final
5 - 0

Clark
at Lane
Final
1 - 2

Skagit Valley
at Everett
Final
2 - 3

SW Oregon
at Clark
Final
2 - 3

Umpqua
at Mt. Hood
Final
3 - 1

Yakima Valley
at Columbia Basin
Final
3 - 0

Blue Mountain
at Spokane
Final
2 - 3

Columbia Basin
at North Idaho
Final
2 - 1

Edmonds
at Peninsula
Final
0 - 1

Skagit Valley
at Everett
Final
0 - 3

Treasure Valley
at Wenatchee Valley
Final
0 - 2

Whatcom
at Shoreline
Final
3 - 0

Tacoma
at Pierce
Final
4 - 1

Rogue
at SW Oregon
Final
0 - 5

Clackamas
at Rogue
Final
0 - 2

Bellevue
at S. Puget Sound
Final
1 - 1

Centralia
at Grays Harbor
Final
3 - 1

Walla Walla
at Spokane
Final
0 - 0

Walla Walla
at Spokane
Final
0 - 1
23
Chemeketa
vs Portland
Final
4 - 2
24
Yakima Valley
at Pacific University (Forest Grove)
Final
3 - 0

College of the Redwoods
at SW Oregon
Final
0 - 3
25
26
Centralia
vs Highline
1:00 PM

Green River
at Bellevue
1:00 PM

SW Oregon
at Clackamas
1:00 PM

Lane
vs Portland
1:30 PM

Chemeketa
at Rogue
1:30 PM

Peninsula
at Shoreline
2:00 PM

Everett
at Edmonds
2:00 PM

Skagit Valley
at Whatcom
2:00 PM

Grays Harbor
at Tacoma
2:00 PM

Pierce
at Bellevue
3:30 PM

Pierce
at Lower Columbia
4:00 PM

Blue Mountain
at Yakima Valley
4:00 PM

Highline
at S. Puget Sound
4:00 PM

Peninsula
at Shoreline
4:15 PM

Everett
at Edmonds
4:15 PM

Skagit Valley
at Whatcom
4:15 PM

Columbia Basin
at Treasure Valley
5:00 PM

North Idaho
at Spokane
5:00 PM

Spokane
at Yakima Valley
6:00 PM

Walla Walla
at Blue Mountain
6:00 PM

North Idaho
at Big Bend
6:00 PM

Umpqua
at Chemeketa
6:30 PM

Lane
at Mt. Hood
6:30 PM

Linn-Benton
at Clark
6:30 PM

New Hope
at SW Oregon
6:30 PM

Tacoma
at Lower Columbia
7:00 PM

S. Puget Sound
at Highline
7:00 PM

Shoreline
at Everett
7:00 PM

Centralia
at Grays Harbor
7:00 PM

Edmonds
at Olympic
7:00 PM

Whatcom
at Skagit Valley
7:00 PM

Green River
at Pierce
7:00 PM

North Idaho
at Spokane
7:15 PM
27
28
Treasure Valley
at Spokane
6:00 PM

North Idaho
at Columbia Basin
6:00 PM

Blue Mountain
at Wenatchee Valley
6:00 PM

Big Bend
at Walla Walla
6:00 PM

Clark
at Lane
6:30 PM

Mt. Hood
at Linn-Benton
6:30 PM

SW Oregon
at Clackamas
6:30 PM

Highline
at Centralia
7:00 PM

Olympic
at Bellevue
7:00 PM

Lower Columbia
at S. Puget Sound
7:00 PM

Everett
at Skagit Valley
7:00 PM

Green River
at Tacoma
7:00 PM

Whatcom
at Edmonds
7:00 PM

Pierce
at Grays Harbor
7:00 PM
29
Peninsula
at Everett
12:00 PM

Clackamas
at Clark
12:00 PM

Treasure Valley
at Blue Mountain
12:00 PM

Walla Walla
at Columbia Basin
12:00 PM

Shoreline
at Skagit Valley
12:00 PM

Edmonds
at Whatcom
12:00 PM

Pierce
at Grays Harbor
12:00 PM

Yakima Valley
at Wenatchee Valley
12:00 PM

SW Oregon
at Chemeketa
12:00 PM

Umpqua
at Clackamas
1:00 PM

Treasure Valley
at North Idaho
2:00 PM

Tacoma
at S. Puget Sound
2:00 PM

Walla Walla
at Columbia Basin
2:15 PM

Peninsula
at Everett
2:15 PM

Treasure Valley
at Blue Mountain
2:15 PM

Edmonds
at Whatcom
2:15 PM

Shoreline
at Skagit Valley
2:30 PM

Lane
at Chemeketa
2:30 PM

SW Oregon
at Clark
2:30 PM

Bellevue
at Highline
2:30 PM

Portland
at Rogue
3:00 PM

SW Oregon
at Chemeketa
6:30 PM

Bellevue
at Centralia
7:00 PM

Tacoma
at Green River
7:00 PM
30
Rogue
vs Portland
12:00 PM
1
2
3
Bellevue
at Green River
1:00 PM

Pierce
vs Highline
1:00 PM

Tacoma
at Grays Harbor
1:00 PM

Whatcom
at Everett
1:30 PM

Lane
at Rogue
1:30 PM

Portland
at SW Oregon
1:30 PM

Chemeketa
at Clark
1:30 PM

Walla Walla
at Wenatchee Valley
2:00 PM

Columbia Basin
at Yakima Valley
2:00 PM

Skagit Valley
at Peninsula
2:00 PM

Edmonds
at Shoreline
2:00 PM

Pierce
at Highline
3:00 PM

Whatcom
at Everett
3:30 PM

Tacoma
at Bellevue
3:30 PM

Centralia
at Lower Columbia
4:00 PM

Portland
at SW Oregon
4:00 PM

Lane
at Rogue
4:00 PM

Chemeketa
at Clark
4:00 PM

Skagit Valley
at Peninsula
4:00 PM

Edmonds
at Shoreline
4:15 PM

Walla Walla
at Wenatchee Valley
4:15 PM

Yakima Valley
at Treasure Valley
5:00 PM

Olympic
at Whatcom
6:00 PM

Walla Walla
at Columbia Basin
6:00 PM

Spokane
at North Idaho
6:00 PM

Wenatchee Valley
at Big Bend
6:00 PM

Chemeketa
at Clark
6:30 PM

Mt. Hood
at Clackamas
6:30 PM

Everett
at Edmonds
7:00 PM

Centralia
at Pierce
7:00 PM

S. Puget Sound
at Green River
7:00 PM

Bellevue
at Shoreline
7:00 PM

Tacoma
at Highline
7:00 PM

Grays Harbor
at Lower Columbia
7:00 PM

SW Oregon
at New Hope
7:00 PM
4
Treasure Valley
at College of Southern Idaho
5:00 PM
5
Spokane
at Treasure Valley
1:00 PM

North Idaho
at Blue Mountain
2:00 PM

Spokane
at Treasure Valley
3:15 PM

North Idaho
at Blue Mountain
4:15 PM

North Idaho
at Yakima Valley
6:00 PM

Columbia Basin
at Wenatchee Valley
6:00 PM

Big Bend
at Blue Mountain
6:00 PM

Walla Walla
at Spokane
6:00 PM

Lane
at SW Oregon
6:30 PM

Clark
at Clackamas
6:30 PM

Chemeketa
at Mt. Hood
6:30 PM

Linn-Benton
at Umpqua
6:30 PM

Shoreline
at Olympic
7:00 PM

Pierce
at S. Puget Sound
7:00 PM

Tacoma
at Centralia
7:00 PM

Highline
at Lower Columbia
7:00 PM

Bellevue
at Everett
7:00 PM

Skagit Valley
at Edmonds
7:00 PM

Green River
at Grays Harbor
7:00 PM
6
North Idaho
at Treasure Valley
11:00 AM

Whatcom
at Peninsula
12:00 PM

Walla Walla
at Yakima Valley
12:00 PM

Clark
at Lane
12:00 PM

Everett
at Shoreline
12:00 PM

Spokane
at Blue Mountain
12:00 PM

Columbia Basin
at Wenatchee Valley
12:00 PM

Skagit Valley
at Edmonds
12:00 PM

Rogue
at SW Oregon
12:00 PM

Highline
at Tacoma
12:00 PM

Rogue
at Chemeketa
12:00 PM

Linn-Benton
at SW Oregon
1:00 PM

North Idaho
at Treasure Valley
1:15 PM

Whatcom
at Peninsula
2:15 PM

Everett
at Shoreline
2:15 PM

Spokane
at Blue Mountain
2:15 PM

Skagit Valley
at Edmonds
2:15 PM

Columbia Basin
at Wenatchee Valley
2:15 PM

S. Puget Sound
at Pierce
2:15 PM

Highline
at Tacoma
2:15 PM

SW Oregon
at Lane
2:30 PM

Columbia Bible College
at Everett
6:00 PM

Umpqua
at Lane
6:30 PM

Grays Harbor
at Centralia
7:00 PM