Composite Calendar

February 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Grays Harbor
at SW Oregon
TBA

Grays Harbor
at SW Oregon
TBA

Edmonds
at Green River
11:00 AM

Everett
vs Lane
11:30 AM

Bellevue
at Mt Hood
12:00 PM

Clark
at Tacoma
12:00 PM

Blue Mountain
at Pacific University JV
1:00 PM

Chemeketa
vs Skagit Valley
1:00 PM

Big Bend
at Spokane
1:00 PM

Everett
vs Lane
2:00 PM

Edmonds
at Green River
2:00 PM

Bellevue
at Mt Hood
3:00 PM

Clark
at Tacoma
3:00 PM

Big Bend
at Spokane
3:30 PM

Blue Mountain
at Pacific University JV
4:00 PM

Chemeketa
vs Skagit Valley
4:00 PM
24
Grays Harbor
at SW Oregon
TBA

Grays Harbor
at SW Oregon
TBA

Spokane
at Big Bend
TBA

Spokane
at Big Bend
TBA

Blue Mountain
at Clark
11:00 AM

Yakima Valley
vs Lane
11:30 AM

Bellevue
at Mt Hood
12:00 PM

Tacoma
at Olympic
12:00 PM

Centralia
at Shoreline
12:00 PM

Green River
at Edmonds
1:00 PM

Chemeketa
vs Skagit Valley
1:00 PM

Yakima Valley
vs Lane
2:00 PM

Blue Mountain
at Clark
2:00 PM

Bellevue
at Mt Hood
3:00 PM

Tacoma
at Olympic
3:00 PM

Green River
at Edmonds
4:00 PM

Chemeketa
vs Skagit Valley
4:00 PM
25
26
27
28
1
Skagit Valley
at Treasure Valley
12:00 PM

Yakima Valley
at Lower Columbia
2:00 PM

Skagit Valley
at Treasure Valley
3:00 PM

Yakima Valley
at Lower Columbia
5:00 PM
2
Spokane
at Centralia
TBA

Skagit Valley
at Treasure Valley
9:00 AM

Yakima Valley
at Lower Columbia
11:00 AM

SW Oregon
at Columbia Basin
11:00 AM

Prairie Baseball Academy
at Blue Mountain
11:00 AM

Linn-Benton
at Walla Walla
11:00 AM

Skagit Valley
at Treasure Valley
12:00 PM

Pierce
at Bellevue
12:00 PM

Big Bend
at Edmonds
12:00 PM

Shoreline
at Clark
12:00 PM

Centralia
at Everett
1:00 PM

Tacoma
at Wenatchee Valley
1:00 PM

Thompson River
at Olympic
1:00 PM

Yakima Valley
at Lower Columbia
2:00 PM

SW Oregon
at Columbia Basin
2:00 PM

Prairie Baseball Academy
at Blue Mountain
2:00 PM

Linn-Benton
at Walla Walla
2:00 PM

Pierce
at Bellevue
3:00 PM

Shoreline
at Clark
3:00 PM

Centralia
at Everett
4:00 PM

Tacoma
at Wenatchee Valley
4:00 PM

Thompson River
at Olympic
4:00 PM

Lane
at Edmonds
6:00 PM