Date Away Home Status Links
 
November
Sat. 4 S. Puget Sound #   Lane   TBA
  Scrimmage
  Seattle Mountaineers #   Whatcom   7:00 PM
Sun. 5 S. Puget Sound   Clackamas   TBA
  Scrimmage
Wed. 8 Northwest Indian College #   Whatcom   7:00 PM
Sat. 11 Lane Alumni #   Lane   12:30 PM
Mon. 13 Blue Angels #   Whatcom   7:30 PM
Fri. 17 USU Eastern   Treasure Valley   TBA
  Columbia Basin   TBD   TBA
  @ College of Southern Idaho
  Olympic   Highline   6:00 PM
  S. Puget Sound   Whatcom   6:00 PM
  Willamette JV   SW Oregon   6:00 PM
  Chemeketa   Snow College   6:00 PM
  @ Portland Community College
  Linn-Benton   Tacoma   7:00 PM
  Gonzaga Club   Walla Walla   7:30 PM
  Umpqua   University of Concordia Club   7:30 PM
  Mt Hood   Everett   8:00 PM
Sat. 18 Columbia Basin   College of Southern Idaho   7:00 AM
  University of Oregon Club   Umpqua   12:00 PM
  Lane   Multnomah JV   1:00 PM
  Blue Mountain   Lower Columbia   2:00 PM
  USAF-Base   Walla Walla   3:00 PM
  Green River   Wenatchee Valley   4:00 PM
  Highline   Shoreline   4:00 PM
  Peninsula   Mt Hood   4:00 PM
  Edmonds   Grays Harbor   5:00 PM
  S. Puget Sound   Everett   6:00 PM
  Big Bend Alumni #   Big Bend   6:00 PM
  Chemeketa   Skagit Valley   6:00 PM
  @ Portland Community College
  Treasure Valley   College of Southern Idaho   6:30 PM
Sun. 19 SW Oregon   Pacific University JV   1:00 PM
Mon. 20 Willamette JV   Lane   7:00 PM
Tue. 21 Clark   Grays Harbor   6:00 PM
  Multnomah University JV   Linn-Benton   7:00 PM
  Green River   Whatcom   7:00 PM
  Tacoma   Everett   7:00 PM
Fri. 24 Arizona Western   Treasure Valley   TBA
  Big Bend   TBD   TBA
  @ Skagit Valley Tournament
  Olympic   Centralia   1:00 PM
  Mt Hood   Spokane   3:00 PM
  SW Oregon   Everett   6:00 PM
  Columbia Basin   Whatcom   6:00 PM
  @ Pierce College
  Yakima Valley   Lower Columbia   8:00 PM
  Grays Harbor   Skagit Valley   8:00 PM
  @ Skagit Valley College
Sat. 25 Elite Prep   Treasure Valley   TBA
  Everett   TBA   TBA
  Lower Columbia College Classic @ Lower Columbia College
  Big Bend   TBD   TBA
  @ Skagit Valley Tournament
  Columbia Basin   TBD   TBA
  @ Pierce College
Sun. 26 Everett   TBA   TBA
  Lower Columbia College Classic @ Lower Columbia College
  Big Bend   TBD   TBA
  @ Skagit Valley Tournament
  TBD   Columbia Basin   TBA
  @ Pierce College
Mon. 27 SLCC   Treasure Valley   5:00 PM
  Wilamette J.V.   Chemeketa   7:00 PM
Tue. 28 Multnomah JV   Clark   7:00 PM
  Olympic   Tacoma   7:00 PM
Wed. 29 Linn-Benton   Pacific University JV   6:00 PM
  Shoreline   Green River   7:00 PM
  Multnomah J.V.   Chemeketa   7:00 PM
  Lane   New Hope   7:00 PM
  Clark   Pierce   7:30 PM
 
December
Fri. 1 Big Bend   Okanagan College   3:30 PM
  @ Bigfoot Classic Tournament
  Columbia Basin   Blue Mountain   4:00 PM
  @ Walla Walla Community College
  Olympic   S. Puget Sound   6:00 PM
  Chemeketa   Bellevue   6:00 PM
  @ Lower Columbia
  Portland   Spokane   7:30 PM
  Bigfoot Classic
  Umpqua   Lower Columbia   8:00 PM
  Walla Walla   Mt Hood   8:00 PM
  @ Walla Walla Community College
Sat. 2 Bellevue   Umpqua   12:00 PM
  @ Lower Columbia College
  Chemeketa   Lower Columbia   2:00 PM
  Columbia Basin   Mt Hood   2:00 PM
  @ Walla Walla Community College
  Big Bend   Portland   4:00 PM
  @ Bigfoot Classic Tournament
  Highline   Everett   5:00 PM
  Blue Mountain   Walla Walla   6:00 PM
  S. Puget Sound   Shoreline   6:00 PM
  Whatcom   Spokane   6:00 PM
  Bigfoot Classic
  North Idaho   Edmonds   7:00 PM
  @ Everett
  Green River   Peninsula   7:00 PM
Sun. 3 Skagit Valley   Green River   11:00 AM
  @ Peninsula
  Lane   Pacific JV   12:00 PM
  Whatcom   Big Bend   1:00 PM
  @ Bigfoot Classic Tournament
  Blue Mountain   Clackamas   1:00 PM
  Okanagan College   Spokane   3:00 PM
  Bigfoot Classic
  Peninsula   Tacoma   3:00 PM
  Highline   Edmonds   4:00 PM
  @ Everett CC
  North Idaho   Everett   6:00 PM
Tue. 5 S. Puget Sound   Multnomah   6:00 PM
  Clark   Centralia   8:00 PM
Wed. 6 Linn-Benton *   Portland   4:00 PM
  Grays Harbor   Olympic   6:00 PM
  Pacific JV   Portland   6:00 PM
  Willamette JV   Linn-Benton   7:00 PM
  NW Indian College   Edmonds   7:00 PM
  Multnomah JV   Blue Mountain   7:00 PM
Fri. 8 Highline   Bellevue   TBA
  TBD   S. Puget Sound   TBA
  Dale Bates Invitational @ Lane CC
  Columbia Basin   TBD   TBA
  @ Bellevue College
  Umpqua   New Hope Christian   2:00 PM
  @ Lane Community College (Eugene, OR)
  Treasure Valley   USU-Eastern   4:00 PM
  Lower Columbia   Lane   4:00 PM
  Grays Harbor   Edmonds   6:00 PM
  Fairchild AFB   Big Bend   8:00 PM
  @ Big Bend
  Spokane   S. Puget Sound   8:00 PM
  Dale Bates Invitational @ Lane CC
Sat. 9 Highline   Bellevue   TBA
  TBD   S. Puget Sound   TBA
  Dale Bates Invitational @ Lane CC
  Columbia Basin   TBD   TBA
  @ Bellevue College
  Fairchild AFB   Big Bend   2:00 PM
  @ Big Bend
  Treasure Valley   Snow College   4:00 PM
  Everett   Green River   4:00 PM
  Multnomah University JV   Mt Hood   4:00 PM
  Centralia   Peninsula   4:00 PM
  @ Edmonds
  Christian Faith BC   Clark   6:00 PM
  Grays Harbor   Peninsula   8:00 PM
  @ Edmonds CC Tournament
Sun. 10 Highline   Bellevue   TBA
  TBD   S. Puget Sound   TBA
  Dale Bates Invitational @ Lane CC
  Columbia Basin   TBD   TBA
  @ Bellevue College
  Centralia   Edmonds   2:00 PM
Tue. 12 Centralia   Whatcom   7:00 PM
Thu. 14 TBD   S. Puget Sound   TBA
  Skagit Valley Crossover @ Skagit Valley
  Everett   TBA   TBA
  Pierce College Crossover Tournament @ Pierce College
Fri. 15 Everett   TBA   TBA
  Pierce College Crossover Tournament @ Pierce College
  TBD   S. Puget Sound   TBA
  Skagit Valley Crossover @ Skagit Valley
  Big Bend   TBD   TBA
  @ Tacoma Crossover Tournament
  Treasure Valley   Mt Hood   TBA
  Columbia Basin   TBD   TBA
  @ Skagit Valley College
  SW Oregon   Green River   5:00 PM
  @ Edmonds Community College
  Centralia   Olympic   5:00 PM
  Clark Crossover @ Clark
  PCC Alumni   Portland   6:00 PM
  Spokane   Clark   7:00 PM
  Walla Walla   Edmonds   7:00 PM
  @ Edmonds Community College
Sat. 16 Everett   TBA   TBA
  Pierce College Crossover Tournament @ Pierce College
  TBD   S. Puget Sound   TBA
  Skagit Valley Crossover @ Skagit Valley
  Big Bend   TBD   TBA
  @ Tacoma Crossover Tournament
  Treasure Valley   Grays Harbor   TBA
  Columbia Basin   TBD   TBA
  @ Skagit Valley College
  Green River   Walla Walla   2:00 PM
  @ Edmonds Community College
  Spokane   Centralia   2:00 PM
  Clark Crossover @ Clark
  Edmonds   SW Oregon   4:00 PM
  @ Edmonds Community College
  Olympic   Clark   4:00 PM
Sun. 17 Highline   North Idaho   TBA
  Big Bend   TBD   TBA
  @ Tacoma Crossover Tournament
  Bellevue   Treasure Valley   TBA
  Columbia Basin   TBD   TBA
  @ Skagit Valley College
  Walla Walla   SW Oregon   12:00 PM
  @ Edmonds Community College
  Olympic   Spokane   1:00 PM
  Clark Crossover @ Clark
  Edmonds   Green River   2:00 PM
  @ Edmonds Community College
  Centralia   Clark   3:00 PM
Mon. 18 Highline   North Idaho   TBA
Tue. 19 Highline   North Idaho   TBA
  College of Southern Idaho   Treasure Valley   6:30 PM
Wed. 20 Wenatchee Valley   Highline   4:00 PM
  Yakima Valley   Edmonds   5:00 PM
Fri. 22 Clark   Pacific JV   2:00 PM
Thu. 28 Everett   TBA   TBA
  North Idaho College Tournament @ North Idaho College
  TBD   S. Puget Sound   TBA
  Clackamas Holiday Tournament @ Clackamas
  Highline   Clark   4:00 PM
  Simpson University JV   Umpqua   5:00 PM
  @ Weed, CA (COS)
Fri. 29 Everett   TBA   TBA
  North Idaho College Tournament @ North Idaho College
  TBD   S. Puget Sound   TBA
  Clackamas Holiday Tournament @ Clackamas
  Umpqua   Shasta College   2:00 PM
  @ Weed, CA (COS)
  Big Bend   Grays Harbor   5:00 PM
Sat. 30 Everett   TBA   TBA
  North Idaho College Tournament @ North Idaho College
  TBD   S. Puget Sound   TBA
  Clackamas Holiday Tournament @ Clackamas
  Bellevue   Green River   12:00 PM
  College of the Siskiyous   Umpqua   1:00 PM
  @ Weed, CA (COS)
  Spokane   Whatcom   2:00 PM
  Pierce   Olympic   4:00 PM
  Seattle Mountaineers   Portland   4:00 PM
  Clark   Lower Columbia   7:00 PM
 
January
Wed. 3 Mt Hood *   SW Oregon   4:00 PM
  Grays Harbor   Pacific University JV   6:00 PM
  Blue Mountain *   Treasure Valley   7:00 PM
  S. Puget Sound   Olympic   7:00 PM
  Bellevue   Centralia   7:00 PM
  Clark *   Linn-Benton   7:30 PM
  Chemeketa *   Lane   7:30 PM
  Clackamas *   Portland   7:30 PM
  Spokane *   Walla Walla   8:00 PM
  Wenatchee Valley *   Big Bend   8:00 PM
  Yakima Valley *   Columbia Basin   8:00 PM
Thu. 4 Highline   Peninsula   4:00 PM
Sat. 6 Multnomah Bible   Lower Columbia   3:00 PM
  Bellevue   Highline   4:00 PM
  Olympic   Green River   4:00 PM
  Umpqua ^   Mt Hood   4:00 PM
  Lane *   Clark   4:00 PM
  Big Bend *   Blue Mountain   4:00 PM
  Treasure Valley *   Spokane   4:00 PM
  Columbia Basin *   Wenatchee Valley   4:00 PM
  Linn-Benton *   Portland   4:00 PM
  Pierce   Edmonds   4:00 PM
  SW Oregon *   Clackamas   4:00 PM
  Skagit Valley   Centralia   5:00 PM
  Northwest Indian College   Whatcom   7:00 PM
Wed. 10 Olympic *   Skagit Valley   7:00 PM
  Edmonds *   Bellevue   7:00 PM
  Whatcom *   Everett   7:00 PM
  Shoreline *   Peninsula   7:00 PM
  Portland *   Clark   7:30 PM
  Linn-Benton *   Umpqua   7:30 PM
  Mt Hood *   Chemeketa   7:30 PM
  Lane *   SW Oregon   7:30 PM
  Lower Columbia *   Green River   8:00 PM
  Walla Walla *   Wenatchee Valley   8:00 PM
  S. Puget Sound *   Highline   8:00 PM
  Centralia *   Grays Harbor   8:00 PM
  Big Bend *   Spokane   8:00 PM
  Columbia Basin *   North Idaho   8:00 PM
  Yakima Valley *   Blue Mountain   8:00 PM
Sat. 13 North Idaho *   Treasure Valley   3:00 PM
  Green River *   S. Puget Sound   3:00 PM
  Chemeketa *   Linn-Benton   4:00 PM
  Walla Walla *   Big Bend   4:00 PM
  Clark *   SW Oregon   4:00 PM
  Edmonds *   Olympic   4:00 PM
  Highline   Tacoma   4:00 PM
  Whatcom *   Shoreline   4:00 PM
  Blue Mountain *   Columbia Basin   4:00 PM
  Spokane *   Yakima Valley   4:00 PM
  Umpqua *   Portland   4:00 PM
  Clackamas *   Lane   4:00 PM
  Everett *   Peninsula   6:00 PM
  Lower Columbia *   Centralia   7:00 PM
  Bellevue *   Skagit Valley   7:00 PM
Mon. 15 Yakima Valley *   Walla Walla   4:00 PM
  Treasure Valley *   Columbia Basin   4:00 PM
  Wenatchee Valley *   Blue Mountain   4:00 PM
  North Idaho *   Big Bend   8:00 PM
Wed. 17 Big Bend *   Treasure Valley   7:00 PM
  Peninsula *   Olympic   7:00 PM
  Bellevue *   Everett   7:00 PM
  Skagit Valley *   Whatcom   7:00 PM
  Shoreline *   Edmonds   7:00 PM
  Clark *   Mt Hood   7:30 PM
  SW Oregon   Umpqua   7:30 PM
  Linn-Benton *   Clackamas   7:30 PM
  Portland *   Chemeketa   7:30 PM
  Walla Walla *   North Idaho   8:00 PM
  Pierce *   Lower Columbia   8:00 PM
  Tacoma *   Green River   8:00 PM
  Centralia *   S. Puget Sound   8:00 PM
  Grays Harbor   Highline   8:00 PM
  Columbia Basin *   Spokane   8:00 PM
Sat. 20 Green River *   Highline   2:00 PM
  Blue Mountain *   Walla Walla   4:00 PM
  Umpqua *   Clark   4:00 PM
  Olympic *   Whatcom   4:00 PM
  Centralia *   Tacoma   4:00 PM
  Big Bend *   Columbia Basin   4:00 PM
  Treasure Valley *   Wenatchee Valley   4:00 PM
  Spokane *   North Idaho   4:00 PM
  Clackamas *   Chemeketa   4:00 PM
  Portland *   SW Oregon   4:00 PM
  Mt Hood *   Lane   4:00 PM
  Peninsula *   Bellevue   6:00 PM
  Everett *   Edmonds   6:00 PM
  Grays Harbor *   Lower Columbia   7:00 PM
  S. Puget Sound *   Pierce   7:00 PM
Wed. 24 Walla Walla *   Treasure Valley   7:00 PM
  Everett *   Olympic   7:00 PM
  Whatcom *   Edmonds   7:00 PM
  Skagit Valley *   Peninsula   7:00 PM
  Lane *   Linn-Benton   7:30 PM
  Clark *   Clackamas   7:30 PM
  Bellevue *   Shoreline   7:30 PM
  Chemeketa *   Umpqua   7:30 PM
  Mt Hood *   Portland   7:30 PM
  Lower Columbia *   S. Puget Sound   8:00 PM
  Green River *   Centralia   8:00 PM
  Highline   Pierce   8:00 PM
  Yakima Valley *   Big Bend   8:00 PM
  Spokane *   Blue Mountain   8:00 PM
Sat. 27 Tacoma *   S. Puget Sound   3:00 PM
  Columbia Basin *   Walla Walla   4:00 PM
  Grays Harbor *   Green River   4:00 PM
  Linn-Benton *   Mt Hood   4:00 PM
  Olympic *   Shoreline   4:00 PM
  Treasure Valley *   Yakima Valley   4:00 PM
  Wenatchee Valley *   Spokane   4:00 PM
  Peninsula *   Edmonds   4:00 PM
  SW Oregon *   Chemeketa   4:00 PM
  Portland *   Lane   4:00 PM
  Whatcom *   Bellevue   6:00 PM
  Skagit Valley *   Everett   6:00 PM
  Highline *   Lower Columbia   7:00 PM
  Pierce *   Centralia   7:00 PM
Wed. 31 Peninsula *   Whatcom   4:00 PM
  Everett *   Shoreline   4:00 PM
  Skagit Valley *   Edmonds   7:00 PM
  Bellevue *   Olympic   7:00 PM
  SW Oregon *   Linn-Benton   7:30 PM
  Clackamas   Mt Hood   7:30 PM
  Chemeketa *   Clark   7:30 PM
  Lane *   Umpqua   7:30 PM
  S. Puget Sound *   Grays Harbor   8:00 PM
  Aberdeen HS
  Walla Walla *   Spokane   8:00 PM
  Lower Columbia *   Tacoma   8:00 PM
  Green River *   Pierce   8:00 PM
  Centralia *   Highline   8:00 PM
  Big Bend *   Wenatchee Valley   8:00 PM
  Treasure Valley *   Blue Mountain   8:00 PM
  Columbia Basin *   Yakima Valley   8:00 PM
 
February
Sat. 3 Spokane *   Treasure Valley   3:00 PM
  Portland *   Linn-Benton   4:00 PM
  Clark *   Lane   4:00 PM
  Blue Mountain *   Big Bend   4:00 PM
  Mt Hood   Umpqua   4:00 PM
  Wenatchee Valley *   Columbia Basin   4:00 PM
  Clackamas *   SW Oregon   4:00 PM
Wed. 7 Bellevue *   Edmonds   7:00 PM
  Skagit Valley *   Olympic   7:00 PM
  Everett *   Whatcom   7:00 PM
  Umpqua *   Linn-Benton   7:30 PM
  Clark *   Portland   7:30 PM
  Chemeketa ^   Mt Hood   7:30 PM
  Peninsula *   Shoreline   7:30 PM
  SW Oregon *   Lane   7:30 PM
  Wenatchee Valley *   Walla Walla   8:00 PM
  Green River *   Lower Columbia   8:00 PM
  Highline *   S. Puget Sound   8:00 PM
  Grays Harbor   Centralia   8:00 PM
  North Idaho *   Columbia Basin   8:00 PM
  Spokane *   Big Bend   8:00 PM
Sat. 10 Tacoma   Highline   11:00 AM
  Big Bend *   Walla Walla   1:00 PM
  Linn-Benton *   Clark   4:00 PM
  SW Oregon ^   Mt Hood   4:00 PM
  Olympic *   Edmonds   4:00 PM
  Shoreline *   Whatcom   4:00 PM
  Treasure Valley *   North Idaho   4:00 PM
  Columbia Basin *   Blue Mountain   4:00 PM
  Yakima Valley *   Spokane   4:00 PM
  Lane *   Chemeketa   4:00 PM
  Portland *   Clackamas   4:00 PM
  S. Puget Sound *   Green River   5:00 PM
  Skagit Valley *   Bellevue   6:00 PM
  Peninsula *   Everett   6:00 PM
  Centralia *   Lower Columbia   7:00 PM
Wed. 14 Shoreline *   Edmonds   4:00 PM
  Highline   Grays Harbor   5:00 PM
  Columbia Basin *   Treasure Valley   7:00 PM
  Olympic *   Peninsula   7:00 PM
  Everett *   Bellevue   7:00 PM
  Whatcom *   Skagit Valley   7:00 PM
  Clackamas *   Linn-Benton   7:30 PM
  Mt Hood *   Clark   7:30 PM
  Chemeketa *   Portland   7:30 PM
  Umpqua *   SW Oregon   7:30 PM
  Walla Walla *   Yakima Valley   8:00 PM
  Lower Columbia *   Pierce   8:00 PM
  Green River *   Tacoma   8:00 PM
  S. Puget Sound *   Centralia   8:00 PM
  Big Bend *   North Idaho   8:00 PM
Sat. 17 Wenatchee Valley *   Treasure Valley   3:00 PM
  Pierce *   S. Puget Sound   3:00 PM
  Walla Walla *   Blue Mountain   4:00 PM
  Lower Columbia *   Grays Harbor   4:00 PM
  Highline *   Green River   4:00 PM
  SW Oregon *   Clark   4:00 PM
  Whatcom *   Olympic   4:00 PM
  Everett *   Edmonds   4:00 PM
  Columbia Basin *   Big Bend   4:00 PM
  Portland *   Umpqua   4:00 PM
  Linn-Benton *   Chemeketa   4:00 PM
  North Idaho *   Spokane   4:00 PM
  Lane *   Clackamas   4:00 PM
  Bellevue *   Peninsula   6:00 PM
  Tacoma *   Centralia   7:00 PM
Wed. 21 Pierce   Highline   5:00 PM
  Olympic *   Everett   6:00 PM
  Edmonds *   Whatcom   6:00 PM
  Yakima Valley *   Treasure Valley   7:00 PM
  Shoreline *   Bellevue   7:00 PM
  Peninsula *   Skagit Valley   7:00 PM
  Clackamas *   Clark   7:30 PM
  Portland *   Mt Hood   7:30 PM
  Linn-Benton *   Lane   7:30 PM
  Umpqua *   Chemeketa   7:30 PM
  S. Puget Sound *   Lower Columbia   8:00 PM
  Walla Walla *   Columbia Basin   8:00 PM
  Centralia *   Green River   8:00 PM
  Spokane *   Wenatchee Valley   8:00 PM
  North Idaho *   Blue Mountain   8:00 PM
Sat. 24 Lower Columbia *   Highline   2:00 PM
  North Idaho *   Walla Walla