Rk Name   gp gs min fg pct 3pt pct ft pct pts
1 A Thrower Grays Harbor 3 3 98 31-54 57.4 0-2 0.0 25-29 86.2 87
2 J Matheson SW Oregon 4 4 128 20-54 37.0 3-13 23.1 31-39 79.5 74
3 A Castro Columbia Basin 3 3 109 23-49 46.9 9-28 32.1 17-21 81.0 72
4 C McKeown Walla Walla 3 3 94 26-57 45.6 12-34 35.3 4-5 80.0 68
5 S Dewitt Pierce 4 4 115 22-58 37.9 13-39 33.3 9-13 69.2 66
6 T Acock Walla Walla 3 3 96 24-54 44.4 12-33 36.4 5-9 55.6 65
7 N Hermosillo-Wright Clackamas 2 2 63 24-47 51.1 8-19 42.1 5-11 45.5 61
8 A Burgess Wenatchee Valley 3 2 74 22-38 57.9 0-5 0.0 8-10 80.0 52
9 K Williams-Mack Pierce 4 4 124 14-49 28.6 2-8 25.0 21-30 70.0 51
10 M DIXON Bellevue 3 3 112 9-35 25.7 2-13 15.4 30-38 78.9 50
11 R Fielder Lane 3 3 60 15-40 37.5 1-6 16.7 18-21 85.7 49
11 K Smith Centralia 2 2 71 23-40 57.5 0-0 - 3-5 60.0 49
13 M Bell SW Oregon 4 4 125 13-40 32.5 7-23 30.4 15-21 71.4 48
13 N Wheeler Lower Columbia 3 1 67 20-28 71.4 4-6 66.7 4-4 100.0 48
15 B AKOTO Bellevue 3 3 88 17-32 53.1 0-1 0.0 13-19 68.4 47
15 S COLE Bellevue 3 3 114 20-42 47.6 7-19 36.8 0-0 - 47
15 S Ramirez Columbia Basin 3 3 83 18-44 40.9 3-15 20.0 8-16 50.0 47
18 T Carrillo Lane 3 - 77 16-47 34.0 14-36 38.9 0-2 0.0 46
18 S Kidder Grays Harbor 3 3 99 17-38 44.7 1-6 16.7 11-12 91.7 46
18 S Wheeler Yakima Valley 3 3 105 17-54 31.5 7-34 20.6 5-5 100.0 46
21 M Oakden Linn-Benton 3 3 103 18-51 35.3 6-19 31.6 3-3 100.0 45
21 D Powell Umpqua 2 2 41 22-27 81.5 0-0 - 1-2 50.0 45
21 T Takes Enemy Yakima Valley 3 3 97 18-41 43.9 6-17 35.3 3-3 100.0 45
24 A Willis Yakima Valley 3 3 73 17-37 45.9 2-9 22.2 8-13 61.5 44
25 L Fonua SW Oregon 4 4 82 19-36 52.8 0-0 - 5-10 50.0 43
26 S Dotson Lower Columbia 3 3 102 15-33 45.5 7-18 38.9 5-8 62.5 42
26 K Pokibro Treasure Valley 3 - 65 16-42 38.1 9-28 32.1 1-1 100.0 42
26 S Wammock Blue Mountain 2 2 56 15-27 55.6 0-0 - 12-17 70.6 42
29 D Brown S. Puget Sound 2 2 72 17-36 47.2 1-4 25.0 6-13 46.2 41
29 C Landis Linn-Benton 3 3 103 14-35 40.0 4-15 26.7 9-11 81.8 41
31 J Skidmore Walla Walla 3 3 98 16-38 42.1 1-6 16.7 7-7 100.0 40
32 S Carrier Lane 3 - 52 17-30 56.7 1-2 50.0 4-4 100.0 39
32 M Crews Lower Columbia 3 3 103 15-31 48.4 8-17 47.1 1-4 25.0 39
32 R Daube Pierce 4 3 133 11-40 27.5 5-15 33.3 12-14 85.7 39
35 M Bergquist S. Puget Sound 2 2 80 13-31 41.9 8-22 36.4 4-5 80.0 38
36 T Abbott Lower Columbia 3 2 72 13-28 46.4 1-8 12.5 10-15 66.7 37
36 H Raymond Treasure Valley 3 3 59 14-25 56.0 6-10 60.0 3-4 75.0 37
36 B Thames Umpqua 2 2 54 13-22 59.1 1-3 33.3 10-12 83.3 37
39 K Lorton Lower Columbia 3 3 96 14-27 51.9 4-10 40.0 4-8 50.0 36
40 A Sampson Clark 2 2 82 10-29 34.5 9-20 45.0 6-12 50.0 35
41 M AKOTO Bellevue 3 3 103 14-28 50.0 1-1 100.0 5-13 38.5 34
41 K Brisbois Grays Harbor 3 3 76 12-32 37.5 6-19 31.6 4-7 57.1 34
41 A Fiander Columbia Basin 3 3 103 12-46 26.1 4-21 19.0 6-10 60.0 34
41 L Ioane Olympic 2 2 63 15-31 48.4 2-7 28.6 2-3 66.7 34
45 A Gambill Chemeketa 2 1 56 9-20 45.0 1-3 33.3 14-19 73.7 33
45 E Wilson Grays Harbor 3 3 92 14-31 45.2 0-0 - 5-7 71.4 33
47 K Henry Linn-Benton 3 3 96 11-40 27.5 4-19 21.1 6-8 75.0 32
47 M Jones Umpqua 2 - 32 13-21 61.9 4-7 57.1 2-3 66.7 32
47 J Palu-Thompson Pierce 4 3 127 13-44 29.5 4-25 16.0 2-11 18.2 32
47 L Saenz Treasure Valley 3 3 60 12-21 57.1 5-10 50.0 3-3 100.0 32