Composite Calendar

February 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
28
29
Lower Columbia
at Green River
Final
79 - 45
30
31
Peninsula
at Whatcom
Final
60 - 49

Skagit Valley
at Edmonds
Final
68 - 45

Bellevue
at Olympic
Final
77 - 66

SW Oregon
at Linn-Benton
Final - OT
76 - 73

Clackamas
at Mt Hood
Final
77 - 61

Lane
at Umpqua
Final - OT
73 - 78

Chemeketa
at Clark
Final
72 - 49

Walla Walla
at Spokane
Final
80 - 51

S. Puget Sound
at Grays Harbor
Final
45 - 55

Lower Columbia
at Tacoma
Final
76 - 49

Green River
at Pierce
Final
49 - 70

Centralia
at Highline
Final
70 - 46

Big Bend
at Wenatchee Valley
Final
65 - 62

Treasure Valley
at Blue Mountain
Final
63 - 51

Columbia Basin
at Yakima Valley
Final
77 - 53
1
2
3
Spokane
at Treasure Valley
Final
49 - 57

Blue Mountain
at Big Bend
Final
46 - 61

Clackamas
at SW Oregon
Final
80 - 71

Wenatchee Valley
at Columbia Basin
Final
64 - 57

Mt Hood
at Umpqua
Final
58 - 76

Clark
at Lane
Final
46 - 102

Yakima Valley
at North Idaho
Final
78 - 81

Portland
at Linn-Benton
Final
60 - 68
4
5
6
7
Skagit Valley
at Olympic
Final
61 - 57

Everett
at Whatcom
Final
80 - 77

Bellevue
at Edmonds
Final
68 - 54

Umpqua
at Linn-Benton
Final
89 - 42

Chemeketa
at Mt Hood
Final
74 - 87

SW Oregon
at Lane
Final
58 - 87

Clark
at Portland
Final
48 - 80

Spokane
at Big Bend
Final
67 - 76

Wenatchee Valley
at Walla Walla
Final
42 - 77

Highline
at S. Puget Sound
Final
50 - 57

Green River
at Lower Columbia
Final
28 - 104

Grays Harbor
at Centralia
Final
94 - 81

North Idaho
at Columbia Basin
Final
66 - 59

Blue Mountain
at Yakima Valley
Final
72 - 86

Pierce
at Tacoma
Final
77 - 63
8
9
10
Tacoma
at Highline
Final
59 - 47

Big Bend
at Walla Walla
Final
46 - 96

SW Oregon
at Mt Hood
Final
51 - 62

Olympic
at Edmonds
Final
52 - 45

Columbia Basin
at Blue Mountain
Final
74 - 45

Treasure Valley
at North Idaho
Final
50 - 65

Portland
at Clackamas
Final
37 - 64

Linn-Benton
at Clark
Final
80 - 57

Yakima Valley
at Spokane
Final
68 - 70

Lane
at Chemeketa
Final
98 - 70

Northwest Indian College
at Whatcom
Final
63 - 76

S. Puget Sound
at Green River
Final - OT
53 - 63

Peninsula
at Everett
Final
64 - 73

Skagit Valley
at Bellevue
Final
63 - 52

Grays Harbor
at Pierce
Final
87 - 75

Centralia
at Lower Columbia
Final
56 - 71
11
12
13
14
Columbia Basin
at Treasure Valley
Final
67 - 65

Olympic
at Peninsula
Final
51 - 64

Everett
at Bellevue
Final
60 - 70

Whatcom
at Skagit Valley
Final
63 - 77

Clackamas
at Linn-Benton
Final
67 - 59

Umpqua
at SW Oregon
Final
99 - 68

Mt Hood
at Clark
Final
78 - 61

Chemeketa
at Portland
Final
73 - 67

Highline
at Grays Harbor
Final
50 - 86

S. Puget Sound
at Centralia
Final
40 - 60

Walla Walla
at Yakima Valley
Final
102 - 76

Lower Columbia
at Pierce
Final
82 - 45

Green River
at Tacoma
Final
51 - 60

Big Bend
at North Idaho
Final
88 - 85

Blue Mountain
at Wenatchee Valley
Final
55 - 79
15
16
17
Wenatchee Valley
at Treasure Valley
Final - OT
81 - 82

North Idaho
at Spokane
Final
71 - 55

Pierce
at S. Puget Sound
Final
50 - 57

Columbia Basin
at Big Bend
Final
82 - 61

Walla Walla
at Blue Mountain
Final
99 - 50

Lower Columbia
at Grays Harbor
Final
95 - 61

Whatcom
at Olympic
Final
55 - 63

Highline
at Green River
Final
60 - 54

SW Oregon
at Clark
Final
80 - 39

Everett
at Edmonds
Final
70 - 73

Lane
at Clackamas
Final
78 - 56

Linn-Benton
at Chemeketa
Final
60 - 72

Portland
at Umpqua
Final
48 - 108

Bellevue
at Peninsula
Final
64 - 57

Tacoma
at Centralia
Final
48 - 54
18
19
Clark
at SW Oregon
Final
63 - 79
20
21
Yakima Valley
at Treasure Valley
Final
81 - 91

Olympic
at Everett
Final
69 - 78

Edmonds
at Whatcom
Final
42 - 93

Peninsula
at Skagit Valley
Final
78 - 75

Clackamas
at Clark
Final
84 - 59

Linn-Benton
at Lane
Final
59 - 101

Umpqua
at Chemeketa
Final
91 - 70

Grays Harbor
at Tacoma
Final
102 - 80

Walla Walla
at Columbia Basin
Final
66 - 64

Centralia
at Green River
Final
56 - 47

North Idaho
at Blue Mountain
Final
84 - 48

Spokane
at Wenatchee Valley
Final
47 - 65

Pierce
at Highline
Final
50 - 60
22
Portland
at Mt Hood
Final
47 - 59

S. Puget Sound
at Lower Columbia
Final
50 - 82
23
24
Lower Columbia
at Highline
12:00 PM

Treasure Valley
at Big Bend
2:00 PM

S. Puget Sound
at Tacoma
2:00 PM

North Idaho
at Walla Walla
2:00 PM

Mt Hood
at Linn-Benton
2:00 PM

Chemeketa
at SW Oregon
2:00 PM

Clackamas
at Umpqua
2:00 PM

Spokane
at Columbia Basin
2:00 PM

Yakima Valley
at Wenatchee Valley
2:00 PM

Bellevue
at Whatcom
2:00 PM

Lane
at Portland
2:00 PM

Green River
at Grays Harbor
4:00 PM

Edmonds
at Peninsula
4:00 PM

Centralia
at Pierce
5:00 PM

Everett
at Skagit Valley
5:00 PM
25
26
27
28
Olympic
at Bellevue
5:00 PM

Edmonds
at Skagit Valley
5:00 PM

Whatcom
at Peninsula
5:00 PM

Linn-Benton
at SW Oregon
5:30 PM

Mt Hood
at Clackamas
5:30 PM

Umpqua
at Lane
5:30 PM

Clark
at Chemeketa
5:30 PM

Treasure Valley
at Walla Walla
6:00 PM

Grays Harbor
at S. Puget Sound
6:00 PM

Pierce
at Green River
6:00 PM

Highline
at Centralia
6:00 PM

Big Bend
at Yakima Valley
6:00 PM

Tacoma
at Lower Columbia
6:00 PM

Wenatchee Valley
at North Idaho
6:00 PM

Blue Mountain
at Spokane
6:00 PM
1
2
3
Lane
at Mt Hood
2:00 PM

SW Oregon
at Portland
2:00 PM

Chemeketa
at Clackamas
2:00 PM

Clark
at Umpqua
2:00 PM