Composite Calendar

December 2018
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Pierce
vs Treasure Valley
Final
74 - 86

Mt Hood
at Green River
Final - OT
74 - 31

Wenatchee Valley
vs Pierce
Final
78 - 97

Portland
at S. Puget Sound
Final
50 - 83

Highline
vs Big Bend
Final
68 - 98

Grays Harbor
at Olympic
Final
70 - 76

Tacoma
at Olympic
Final
47 - 61

Everett
vs Lane
Final
50 - 77

Shoreline
vs Grays Harbor
Final
60 - 84

Whatcom
at SW Oregon
Final - OT
85 - 94

Centralia
vs Spokane
Final
70 - 80

Lower Columbia
vs Yakima Valley
Final
91 - 82

Spokane
at Skagit Valley
Final
57 - 43

Yakima Valley
vs Chemeketa
Final
82 - 64

Big Bend
vs Peninsula
Final
77 - 53

Clark
vs Whatcom
Final
86 - 77

Tacoma
vs Everett
Final
89 - 93

Edmonds
vs Blue Mountain
Final
98 - 75

Linn-Benton
at Bellevue
Final
85 - 78

Columbia Basin
vs Shoreline
Final
78 - 91

Mt Hood
at Treasure Valley
Final
94 - 113

Wenatchee Valley
vs Linn-Benton
Final
73 - 50

Centralia
vs Columbia Basin
Final
51 - 65

Walla Walla
at Clark
Final
58 - 39

Skagit Valley
at Umpqua
Final
60 - 92

Peninsula
at Chemeketa
Final
83 - 90

Edmonds
at Highline
Final
45 - 53

Portland
vs Lower Columbia
Final
59 - 84

SW Oregon
at Green River
Final
80 - 90

Lane
at Walla Walla
Final
95 - 79
15
Edmonds
vs Yakima Valley
Final
42 - 75

Blue Mountain
vs Portland
Final
72 - 91

Pierce
vs Whatcom
Final
66 - 105

Peninsula
vs Lower Columbia
Final
86 - 78

Linn-Benton
vs Tacoma
Final
48 - 40

Chemeketa
at Highline
Final
61 - 63

Grays Harbor
vs Walla Walla
Final
51 - 73

Lane
vs Centralia
Final
83 - 55

Edmonds
at S. Puget Sound
Final
60 - 80

Spokane
at Umpqua
Final
73 - 87

Shoreline
vs SW Oregon
Final
87 - 95

Pierce
vs Linn-Benton
Final
81 - 68

Grays Harbor
at Mt Hood
Final
92 - 85

Treasure Valley
at SW Oregon
Final
80 - 75

Yakima Valley
at Chemeketa
Final
75 - 95

Everett
at Columbia Basin
Final
67 - 81

Green River
vs Spokane
Final
34 - 57

Shoreline
at Clark
Final
43 - 87

Wenatchee Valley
at Olympic
Final
56 - 47

Everett
vs Lane
Final
101 - 106

Columbia Basin
at Green River
Final
64 - 70

Centralia
vs Skagit Valley
Final
80 - 65

Wenatchee Valley
at Bellevue
Final
92 - 97

Highline
vs Clark
Final
93 - 89

Olympic
at Treasure Valley
Final
72 - 105

Peninsula
vs Portland
Final
69 - 57

Mt Hood
at Skagit Valley
Final
84 - 51

Big Bend
vs Whatcom
Final
97 - 87

Tacoma
at Walla Walla
Final
82 - 72

Big Bend
vs Lower Columbia
Final
76 - 75
16
Clark
vs Big Bend
Final
72 - 82

Olympic
at Mt Hood
Final
84 - 75

Mt Hood
vs Spokane
Final - OT
66 - 71

Treasure Valley
vs Whatcom
Final
73 - 91

Centralia
vs Everett
Final
84 - 70

Portland
vs Big Bend
Final
54 - 87

Chemeketa
vs Edmonds
Final
69 - 45

Tacoma
vs Wenatchee Valley
Final
44 - 52

Highline
at Whatcom
Final
99 - 90

Linn-Benton
vs Wenatchee Valley
Final
81 - 96

Skagit Valley
vs Spokane
Final
64 - 86

SW Oregon
vs Columbia Basin
Final
61 - 78

Tacoma
vs Lane
Final
61 - 79

Grays Harbor
at Treasure Valley
Final
92 - 89

Green River
at Skagit Valley
Final
31 - 60

Walla Walla
vs Shoreline
Final
97 - 42

Pierce
at SW Oregon
Final
41 - 76

Yakima Valley
vs Peninsula
Final
88 - 94

Linn-Benton
at Olympic
Final
48 - 45

Yakima Valley
at Highline
Final
75 - 51

Lane
at Columbia Basin
Final
76 - 62

Peninsula
vs Lower Columbia
Final
52 - 62

Shoreline
at Green River
Final
54 - 83

Everett
at Walla Walla
Final
95 - 90

Centralia
at Umpqua
Final - 2OT
92 - 91

Pierce
at Bellevue
Final
73 - 70

Grays Harbor
vs Clark
Final
81 - 76

Lower Columbia
at Chemeketa
Final
81 - 67

S. Puget Sound
vs Bellevue
Final
50 - 58

Umpqua
at North Idaho
Final - OT
83 - 72
17
Bellevue
vs Umpqua
Final
77 - 73

S. Puget Sound
at North Idaho
Final
43 - 71
18
S. Puget Sound
vs Umpqua
Final
70 - 83

Bellevue
at North Idaho
Final
49 - 64

Southern Idaho
at Treasure Valley
Final
61 - 68

Southern Idaho
at Treasure Valley
Final
119 - 80

Douglas College (British Columbia)
at Whatcom
Final
62 - 85

Fairchild AFB
at Big Bend
Final
23 - 106
19
Centralia
at Olympic
Final
89 - 74
20
21
Green River
at Shoreline
Final
50 - 61

Shoreline
at Highline
Final
67 - 75

Blue Angels
at Edmonds
Final
87 - 119
22
23
24
25
26
27
Grays Harbor
vs Utah State Eastern
Final
55 - 70

North Idaho
vs Centralia
Final
64 - 53

North Idaho
vs Mesa Community College
Final
68 - 69

Yakima Valley
vs Highline
Final
73 - 56

Vancouver Island University
vs Bellevue
Final
64 - 46

Whatcom
vs Umpqua
Final
96 - 92

Portland
vs Lower Columbia
Final
40 - 85
28
Grays Harbor
vs Salt Lake Community College
Final
48 - 85

Umpqua
vs Highline
Final
96 - 51

Walla Walla
vs Centralia
Final
87 - 91

Olympic
vs Northwest Indian College
Final
59 - 69

Lane
at Shasta
Final
88 - 69

Centralia
vs Portland
Final
68 - 38

Linn-Benton
vs Edmonds
Final
75 - 87

Pierce
vs Lane
Final
50 - 98

Snow College
vs North Idaho
Final
58 - 68

S. Puget Sound
vs Bellevue
Final
51 - 67

Blue Mountain
vs Peninsula
Final
53 - 74

Linn-Benton
vs Walla Walla
Final
45 - 55

North Idaho
vs Yakima Valley
Final
70 - 63

S. Puget Sound
vs Yakima Valley
Final
74 - 76

Big Bend
at Skagit Valley
Final
92 - 76

Whatcom
at Lower Columbia
Final
80 - 88

Tacoma
at Chemeketa
Final
60 - 77

Douglas College (British Columbia)
at Wenatchee Valley
Final
40 - 67

Peninsula
vs Clackamas
Final
71 - 82

Pacific University (Forest Grove)
at Grays Harbor
Final
79 - 100

Everett
vs Spokane
Final
61 - 63
29
Grays Harbor
vs Southern Idaho
Final
53 - 91

Umpqua
vs Centralia
Final
84 - 57

Blue Mountain
vs Douglas College (British Columbia)
Final
46 - 47

S. Puget Sound
vs Skagit Valley
Final
57 - 73

Lane
vs Tacoma
Final
90 - 44

Yakima Valley
vs Whatcom
Final
77 - 79

Walla Walla
vs Linn-Benton
Final
69 - 66

Peninsula
at Wenatchee Valley
Final
43 - 60

Bellevue
vs Spokane
Final
48 - 58

Pierce
vs Walla Walla
Final
48 - 79

Skagit Valley
at Highline
Final
71 - 86

Lane
at College of the Siskiyous
Final
103 - 59

North Idaho
vs Central Arizona
Final
102 - 73

North Idaho
vs Lower Columbia
Final
50 - 47

S. Puget Sound
vs Peninsula
Final
93 - 71

Linn-Benton
at Chemeketa
Final
65 - 59

Olympic
vs Big Bend
Final
38 - 88

Lower Columbia
at Umpqua
Final
63 - 89

Centralia
vs Edmonds
Final
78 - 82

Christian Faith Basketball Club
vs Everett
Final
68 - 64

Spokane
at Everett
Final
96 - 99

Columbia Basin
at Shoreline
Final
80 - 60

Yakima Valley
vs Clackamas
Final
85 - 105
30
Spokane
vs Olympic
Final
70 - 49

Walla Walla
vs S. Puget Sound
Final
81 - 89

Big Bend
vs Bellevue
Final
80 - 66

Pierce
at Chemeketa
Final
73 - 86

Centralia
vs Yakima Valley
Final
82 - 85

Everett
vs S. Puget Sound
Final
64 - 73

Tacoma
vs Linn-Benton
Final
76 - 70

Edmonds
vs Clackamas
Final
75 - 83

CFBC
at Skagit Valley
Final - OT
80 - 69

Roseburg Basketball Club
at Umpqua
Final
82 - 85
31
1
2
SW Oregon
at Mt Hood
Final
69 - 70

SW Oregon
at Mt Hood
Final
88 - 93

Yakima Valley
at Treasure Valley
Final
92 - 94

North Idaho
at Big Bend
Final
62 - 78

Walla Walla
at Spokane
Final
74 - 67

Wenatchee Valley
at Columbia Basin
Final
81 - 65

Yakima Valley
at Treasure Valley
Final
94 - 107

Green River
at Skagit Valley
Final
73 - 71

Whatcom
at Tacoma
Final
81 - 76

Wenatchee Valley
at Columbia Basin
Final
77 - 81

Walla Walla
at Spokane
Final
72 - 80

North Idaho
at Big Bend
Final
101 - 65
3
Clark
at Linn-Benton
Final
45 - 65

Clackamas
at Portland
Final
86 - 50

Chemeketa
at Lane
Final
49 - 76

Whatcom
at Centralia
Final
93 - 95

Peninsula
at Highline
Final
75 - 87

Elite Prep
at Bellevue
Final
74 - 87

Olympic
at Pierce
Final
67 - 75

Chemeketa
at Lane
Final
93 - 81

Clark
at Linn-Benton
Final
51 - 70

Clackamas
at Portland
Final
96 - 73
4
Skagit Valley
at Grays Harbor
Final
52 - 68

Highline
at Olympic
Final
57 - 56
5
Multnomah
at Lower Columbia
Final
57 - 117

Edmonds
at Pierce
Final
61 - 66

Yakima Valley
at Walla Walla
Final
57 - 70

Columbia Basin
at Blue Mountain
Final
65 - 54

Linn-Benton
at Portland
Final
73 - 48

Umpqua
at Mt Hood
Final
72 - 78

Tacoma
at Everett
Final
69 - 75

Highline
at Whatcom
Final
55 - 83

Treasure Valley
at North Idaho
Final
80 - 90

SW Oregon
at Clackamas
Final
58 - 78

Big Bend
at Spokane
Final
72 - 46

Lane
at Clark
Final
102 - 68

Everett
at Centralia
Final
70 - 98

Lane
at Clark
Final
94 - 87

Big Bend
at Spokane
Final
87 - 100

SW Oregon
at Clackamas
Final
79 - 114

Yakima Valley
at Walla Walla
Final
89 - 100

Linn-Benton
at Portland
Final
107 - 73

Treasure Valley
at North Idaho
Final
77 - 123

Columbia Basin
at Blue Mountain
Final
72 - 73

Umpqua
at Mt Hood
Final
77 - 73

Shoreline
at Tacoma
Final
84 - 62

S. Puget Sound
at Olympic
Final
74 - 68

Highline
at Bellevue
Final
84 - 90